Zakup koparko-ładowarki CASE

Koparko-ładowarki są podstawowymi maszynami budowlanymi przeznaczonymi do prac ziemnych. Muszą odznaczać się najwyższą jakością, aby praca z ich wykorzystaniem była naprawdę efektywna. Prawdziwie wydajna maszyna potrafi skrócić czas przeprowadzania robót, co jest prawdziwą zaletą.

Charakterystyka koparko-ładowarek CASE

nowoczesne koparko-ładowarki CASEJaką zatem koparko-ładowarkę warto zakupić, aby spełniła wszystkie nasze oczekiwania? Z pewnością warto rozejrzeć się pośród propozycji producentów, którzy są już znani, a swoją renomę zawdzięczają temu, że w wyrobach stosują jedynie wysokiej klasy podzespoły. Jednym z takich producentów jest CASE, który istnieje na rynku maszyn budowlanych od 176 lat. To firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Nowoczesne koparko-ładowarki CASE stosowane są na wielu budowach i cieszą się prawdziwą popularnością ze względu na swoją niezawodność oraz bezawaryjność. Maszyny te wiele zawdzięczają zastosowanemu w ich konstrukcji silnikowi, który zapewnia niską emisję spalin – dzięki temu koparko-ładowarki CASE spełniają rygorystyczne standardy europejskie i uważane są za maszyny ekologiczne. W koparko-ładowarkach stosuje się silniki o pojemności 3,4 litra, ale niska emisja spalin zawdzięczana jest technologii FPT, która sprawia, że mimo małej pojemności silnika można uzyskać naprawdę dużą wydajność.

nowoczesne koparko-ładowarki CASEAle oczywiście nie powinniśmy skupiać się na samym silniku. W przypadku koparko-ładowarek bardzo ważna jest także konstrukcja ramienia koparkowego. W przypadku CASE zastosowano technologię, która sprawia, że całe ramię jest chronione przed uderzeniami przy kontakcie z glebą. Jednocześnie to ramię wyposażone jest w zęby na końcówce, dzięki czemu materiał jest doskonale utrzymywany. Koparko-ładowarki CASE są zatem przydatne między innymi przy wydobywaniu ciężkich, ogromnych głazów, jak i przy umiejscawianiu rur pod sieć wodociągowo-kanalizacyjną czy gazową. W maszynach CASE wysięgnik jest wygięty w specjalny sposób, dzięki czemu kopanie staje się jeszcze bardziej efektywne, a ładowanie urobku – łatwiejsze. Jest to więc duża zaleta dla operatorów maszyny. Równocześnie jednak w trosce o ich bezpieczeństwo producent zadbał o to, aby joysticki sterowania automatycznie wyłączały się, gdy nie są używane przez pewien określony czas. Zapobiega to przypadkowemu działaniu. Wystarczy jednak nacisnąć odpowiedni przycisk, aby móc znowu sterować maszyną.

Bez wątpienia koparko-ładowarki CASE to nowoczesne maszyny budowlane, które idealnie sprawdzą się na każdej budowie. Firmy budowlane, które chcą mieć wysokiej jakości zaplecze sprzętowe, powinny zdecydować się na maszyny tego producenta.

Ocieplenia w Gorzowie<< >>Drewniane altanki do ogrodu

O Autorze : Sandra Kaczorowska