Własna firma budowlana – usługa transportu kontenerów

Początki związane z otwieraniem własnej firmy budowlanej z pewnością nie będą łatwe. W końcu tej branży istnieje naprawdę spora konkurencja i przebić się ze swoimi usługami – to może być kłopot. Jednak nic straconego.

Transport kontenerów – dlaczego warto oferować

transport kontenerówWystarczy mocno pracować nad tym, aby zdobyć pierwszych, stałych klientów. Później to oni będą polecać nasze usługi kolejnym znajomym firmom. W ten sposób rozwinie się nasza sieć kontrahentów i już nie będziemy musieli o wiele się martwić. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że firmy budowlane najczęściej nie ograniczają swoich działań do jednego rejonu, a proponują usługi na terenie całego kraju. Aby było to możliwe, muszą jednak dysponować odpowiednim sprzętem, flotą samochodów ciężarowych i tak dalej. Jeżeli nie chcemy ograniczać swoich usług, a oferować takie działania, które są najbardziej przydatne, warto do swojej oferty wprowadzić na przykład transport kontenerów w dowolne miejsce w Warszawie. Kontenery są bowiem bardzo często potrzebne – na przykład do zbierania gruzu oraz odpadów budowlanych powstających podczas budowy lub rozbiórki budynku. Kontenery często zamawiają też spółdzielnie mieszkaniowe, kiedy organizowany jest jakiś remont bloku – na przykład jego ocieplenie.

transport kontenerówAle nie jest tu mowa jedynie o kontenerach na odpady, ale także o barakach czyli kontenerach, które stawia się na placu budowy, aby stanowiły one pomieszczenie socjalne dla pracowników lub też pełniły rolę stróżówki, z której strażnik będzie pilnował placu budowy. Te wszystkie elementy są niezbędne na placu budowy, jednak ich przewóz może sprawiać problem – w końcu do niego konieczne są odpowiednie pojazdy. Najlepiej sprawdzi się samochód ciężarowy, który posiada napęd kół 6×4, umożliwia on bowiem przewóz towaru o wadze do 12 ton. Bez problemu więc poradzi sobie z kontenerami, a jeśli wybierzemy pojazd z wywrotką, wówczas może on posłużyć także do transportu materiałów budowlanych – tłucznia, żwiru czy ziemi lub też piachu kopalnianego. Za pomocą dobrej ciężarówki przewieziemy też wszelkie sporych gabarytów maszyny specjalistyczne jak na przykład mini-koparki, agregaty prądotwórcze czy też inne elementy niezbędne na budowie, jak szalunki.

Jak widać, taki transport materiałów ciężkich i sypkich to usługa, która z pewnością cieszy się dużą popularnością w miastach, w których place budowy powstają jak grzyby po deszczu. Dzięki takiemu transportowi zdecydowanie usprawniamy przebieg wszelkich prac, nie musimy stresować się o dostarczanie ciężkich towarów na dany teren.

Polecane usługi dźwigowe w Poznaniu<< >>Solidne płoty betonowe

O Autorze : Sandra Kaczorowska