Remont i wymiana mebli systemowych

Niestety dzieci rosną szybko, w krótkim czasie nie tylko ich garderoba ulega wymianie, ale także wystrój ich pokoju. W związku z czym, przyszedł czas na remont, który jest zawsze nie lada wyzwaniem, wiążącym się z bałaganem w domu i decyzjami odnośnie koloru ścian i wyboru mebli.

Meble systemowe w pokoju dziecka

meble systemowePo rozmowie z mężem, podjęliśmy decyzje, że odświeżenia i modernizacji wymaga cały pokój. Stare dziecięce mebelki postanowiliśmy wymienić na meble młodzieżowe. Tutaj zrodziło się pytanie meble systemowe czy szafa w stylu komandor. Te pierwsze co prawda znacznie bardziej pasują do pokoju nastolatka, jednak te drugie, są funkcjonalniejsze i zajmują mniej miejsca. Myśląc przyszłościowo, postawiliśmy na komandora. Jednak nasz syn, nie był z tego zadowolony, gdyż uważał, że nikt z jego kolegów nie ma wielkiej szafy w pokoju. Spokojnie tłumacząc mu, że jest to dużo rozsądniejsze rozwiązanie, przystał na ten układ pod warunkiem, że zamiast zwykłych krzeseł biurkowych, będzie mógł wybrać hokery drewniane, gdyż stwierdził, że to ostatnio dużo modniejsze rozwiązanie. Tak więc, po zawarciu ugody, przyszedł czas na zakup mebli. Ku mojemu zaskoczeniu, okazało się, że rynek jest ogromny, a salony meblowe mają przeróżne szafy, komody, biurka, stołki barowe oraz systemowe meble. Naprawdę było w czym wybierać. Oglądając te piękne nowoczesne i klasyczne meble, pomyślałam, że remontu wymagałaby również i nasza kuchnia, a skoro wykonuje się już jedne prace to i drugie nie powinny stanowić większego problemu. Tak, więc po krótkich negocjacjach przekonałam męża do tej koncepcji. Z racji, że to on był wykonawcą remontu nie był zachwycony z tego pomysłu, jednak humor poprawił mu się gdy zaczęliśmy wybierać krzesła barowe. Bardzo spodobał mu się pomysł, pozbycia się starego stołu kuchennego na rzecz blatu ze stołkami barowymi. Zyskaliśmy w ten sposób więcej miejsca i bardziej nowoczesny wystój.

Gdy przyjdzie czas na remont, nie martwy się powstającymi z tego powodu problemami jak bałagan, czy konieczność poświęcenia czasu na wybór mebli. Końcowy efekt wynagrodzi nam wszystkie niedogodności powstałe podczas wprowadzania zmian. 

Balustrady tarasowe a święta<< >>Rzetelne usługi wykończeniowe

O Autorze : Maja Nowak