Pokój dziecka i architekt wnętrz z Wrocławia

Wszyscy wiemy, że wraz z pojawieniem się dziecka w domu zmienia się praktycznie wszystko. Potrzebny jest nam dodatkowy pokój, kupujemy mnóstwo mebli, zabawek, książeczek dla dzieci. Zmienia się też nasz rytm dnia, przyzwyczajenia i zwyczaje żywieniowe.

Pomoc architekta wnętrz z Wrocławia

architekt wnętrz z WrocławiaRównie kłopotliwe jest wykonanie pokoju dla dziecka. Aranżacja wnętrz dla dzieci wygląda zupełnie inaczej, niż w przypadku dorosłych. Tutaj dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszego malucha, o jego wygodę, choć wszystko musi być także bardzo ładne, żeby dziecku się podobało i chciało przebywać w swoim pokoiku. Projektowanie wnętrz dziecięcych to nie zajęcie dla każdego. Nawet jeśli w sklepie we Wrocławiu znajdziemy mnóstwo mebli do pokoju dla malucha to nie wszystkie będą dobre, a poza tym myślimy o najbliższej przyszłości. Projektant wnętrz często ostrzega przed kupowaniem małych łóżek, z których dzieci szybko wyrastają. Poza oczywiście łóżeczkiem dla bobasa łóżko powinno być jak dla dorosłego. W końcu to mebel, którego często się nie wymienia, a maluch będzie miał dużo miejsca do spania. Architekt wnętrz Wrocław dla dzieci dba również o kolorystykę i motywy. Powinniśmy używać ciepłych, jasnych barw, nawet w pokoju dla chłopca. Na ciemniejszy akcent możemy sobie pozwolić w przypadku jednej ściany, czy ułożyć ciemniejsze panele podłogowe. Możemy też dodać motywy kwiatowe, samochodziki, czy misie pluszowe.

Na pewno każde dziecko będzie zadowolone z tak pięknie wyposażonego pokoiku. Do tego wybierzmy też delikatne oświetlenie, które pozwala spać przy zapalonej lampce, ale również dające jasne światło do czytania i rozwiązywania zadań domowych.

Wybór najlepszych bram czyli kraty rolowane do magazynu<< >>Nowoczesne urządzenia czyli toczenie CNC Śląsk

O Autorze : Piątek Rafał