Lampy włoskie do gotyckiego zamku

Wybór oświetlenia do zamku powinien być dobrze przemyślany, ponieważ źle dobrana lampa zepsuje charakter wnętrza. Do tego warto zainwestować w dobre i trwałe żarówki, ponieważ w przeciwnym razie nasz zamkowy Igor natrudzi się przy ich częstej wymianie.

Lampy włoskie pasują do zamku

lampy włoskieNajlepszym rozwiązaniem będą masywne kryształowe żyrandole, które ładnie rozpraszają światło, a do tego robią odpowiednio dobre wrażenie na gościach. Lampa zamkowa, w przeciwieństwie do domowej, nie musi być wykonana z najlepszych materiałów, bo z daleka i tak nie będzie widać, czy to złoto i kryształ, czy może tombak i szkło. Do sali balowej dobrze jest wybrać ekskluzywne lampy włoskie, którymi można należycie szpanować wśród okolicznej szlachty i władyków. Szczególnie polecane są ideal lux, lampy do salonu i innych eleganckich miejsc. Warto je także zastosować w holach, korytarzach, na krużgankach i w podcieniach. Dobrej jakości lampy włoskie świetnie się w tych miejscach sprawdzą i zapewnią odpowiednią ilość światła. Artemide lampy będą genialnie wyglądały w rodzinnej krypcie, jeśli oczywiście zamontujemy w nich tylko jedną lub dwie bardzo słabe żarówki. Tu można, a nawet trzeba zastosować często mrugającą tandetę, która podkreśli mroczny klimat. Słabe światło ucieszy też oczy naszego wampira rezydenta i pozwoli mu przemykać niepostrzeżenie w cieniu.

Dzięki dużej ilości różnych modeli lamp, znalezienie oświetlenia dla naszego zamku nie sprawia trudności. Można wybierać wśród wielu stylów i kolorów, choć zdecydowanie warto postawić na proste rozwiązane w gotyckim klimacie.

Wnętrza i meble hotelowe - czyszczenie<< >>Oszczędź wybierając tanie używane wyposażenie sklepu

O Autorze : Martyna Mazur