Jakie ogrodzenie wybrać – gabiony

Ogrodzenie – rzecz ważna, tylko, które wybrać? Czym się kierować? Te pytania nie dawały nam spokoju. Od ostatniego czasu zastanawiamy się z mężem nad wybudowaniem bramy i nieszczęsnego ogrodzenia..

Gabiony i szukanie wykonawcy

gabionyJak widać był to dla nas temat trudny. Ostatnio zetknęliśmy się z pewną opcją. Mianowicie chodzi o ogrodzenie gabionowe. Początkowo nie byliśmy przekonani. Sądziliśmy, że będzie on niepraktyczny, trudny w utrzymaniu, nie spełniający swojej funkcji prawidłowo. Mamy dwójkę przeuroczych chłopców, którzy są nieco rozbrykani. Prawo przedszkolaków – łobuziaków. Obawiałam się, że będą ciągle się wspinać na gabiony. Postanowiliśmy ruszyć do boju. Zaczęliśmy działanie. W pierwszej kolejności przeszperaliśmy internet, szukając odpowiedniego wykonawcy. Po długich poszukiwaniach – znaleźliśmy. Umówiliśmy się na spotkanie, przedstawiliśmy nasze oczekiwania, wspólnie przeanalizowaliśmy wszystkie opcje, rozpisaliśmy wstępny projekt. Pan Kamil – nasz niezastąpiony architekt krajobrazu, rozwiał wszystkie nasze możliwości. Propozycje, które nam przedstawił były świetne! Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Ogromnym zaskoczeniem było to, że tak szybko udało się zrealizować całość. Nie musieliśmy czekać długo. Po niecałym tygodniu mogliśmy cieszyć się już naszym ogrodzeniem. Dzięki temu, że dostosowaliśmy wysokość do naszych oczekiwań – nasze brzdące, nie wskakiwały tam gdzie nie powinny i nie niszczyły kwiatów.

Muszą przyznać, że początkowo bałam się czy wyrobimy się cenowo. Bardzo szybko moje obawy się rozpłynęły. Cennik usługi był bardzo korzystny. Polecam

Źródło informacji:

http://gabionyogrodzenia.com.pl

Nowoczesne domy parterowe – aranżacja wnętrz<< >>Historia okien

O Autorze : Anna Jabłońska