Grzejniki płytowe-tanie i skuteczne

Ogrzewanie domu to ważny element codziennego życia, dzięki czemu czujemy się komfortowo i możemy się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Niezależnie od rodzaju paliwa, które używamy do ogrzania naszych czterech kątów (gaz, olej, węgiel, drewno, itp.), ważny jest dobór właściwych grzejników, które w ergonomiczny i wydajny sposób ogrzeją nasze mieszkanie.

Wydajne i efektywne grzejniki

 grzejniki stalowe radsonNa rynku możemy znaleźć setki, jeśli nie tysiące, ofert kaloryferów o najwymyślniejszych kształtach, wykonane z kamienia, naszpikowane elektroniką do komunikacji z tak zwanym inteligentnym domem lub zaprojektowane przez znanego dizajnera. Co jednak, jeśli nie mamy tak wygórowanych wymagań, jeśli potrzebujemy prostej, tradycyjnej konstrukcji, która za niewielkie pieniądze spełni wszystkie podstawowe funkcje? Na pewno płytowe grzejniki stalowe Radson oferują ponadprzeciętną efektywność w przewodzeniu ciepła dzięki odpowiednim, stalowym płytom grzejnym, przy schludnym, miłym dla oka dizajnie oraz niezwykle atrakcyjnej cenie. Dzięki tym cechom producent kaloryferów Radson od lat jest liderem w produkcji ergonomicznych, trwałych i ładnie zaprojektowanych grzejników, które zdobyły uznanie klientów i dostarczają potrzebnego ciepła, nie nadwyrężając jednocześnie domowego budżetu. Radson, obecny również w Polsce, ma w sprzedaży kilka modeli zbudowanych na bazie jednej lub dwóch stalowych płyt grzewczych, wyposażonych oczywiście w termostat i oferowanych w dużej gamie wymiarów, od kompaktowych po osiągające 3 metry długości.

 grzejniki stalowe radsonMożemy również wybrać odpowiednią dla nas wysokość radiatora oraz jego grubość, co pozwala na idealne spasowanie z wymogami naszego mieszkania. Stalowa konstrukcja grzejników zapewnia ich szybkie nagrzewanie się, a w razie konieczności, także sprawne wychładzanie, co jest możliwe dzięki wzorowej pracy precyzyjnego termostatu. Do wyboru mamy oczywiście najprostsze konstrukcje, jak również te bardziej zaawansowane, wykonane z nieco lepszych materiałów lub posiadające niestandardowe opcje podłączenia. Podstawową barwą grzejników Radson jest śnieżna biel, zapewniająca każdemu pomieszczeniu efekt czystości i schludności, ale możliwe jest również, za dopłatą, zamówienie ich w dowolnym kolorze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kaloryfery produkowane przez Radson objęte są dziesięcioletnią gwarancją producencką, co zapewnia nam spokój na długi czas, a w razie awarii sprzętu bezpłatną naprawę.

Wachlarz dostępnych modeli jest na tyle szeroki, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a oferta Radson z pewnością znajdzie rynek zbytu dla swoich produktów i przypadnie do gustu klientom.

Zastosowanie gładkich płyt warstwowych PIR<< >>Suwnice do przenoszenia najcięższych ładunków

O Autorze : Anna Jabłońska