Czym wyróżnia się marka Weniger – producent paneli?

Producenci paneli podłogowych prześcigają się w wymyślaniu nowych propozycji dla aranżerów, aby ci mogli jak najlepiej zaprojektować podłogę, a tym samym znacznie zwiększyć estetykę pomieszczenia. Oprócz tego liczy się to, aby listwy czy kafelki były niezwykle wytrzymałe, bowiem zawsze może zdarzyć się coś, co uszkodzi bądź pofarbuje panele, a więc trzeba temu skutecznie zapobiec.

Markowe panele podłogowe

panele podłogoweJedną z najbardziej interesujących propozycji, jeśli chodzi o producentów laminowanych podłóg, jest marka Weninger. Na wstępie należy zaznaczyć, że marka Weninger bardzo stawia na jakość wykonywanych paneli. Chodzi przede wszystkim o odporność na zarysowanie, bowiem – szczególnie chodząc w butach – łatwo jest w ten sposób uszkodzić listwę. Na szczęście jedną z cech wyróżniających producenta jest wytrzymałość jego produktów. To znak rozpoznawczy, jakim cechuje się marka Weninger – panele podłogowe tej firmy są odporne na ścieranie czy zarysowanie. Wszystko dzięki temu, że propozycje tego producenta wykonane są w całości z drewna. To naturalny produkt, który wygląda fantastycznie, a do tego jest wytrzymały. Panele podłogowe marki Weninger są wybierane nie tylko do mieszkań – w stylu wiejskim czy rustykalnym – ale także do centrów handlowych lub budynków użyteczności publicznej. Warto zaznaczyć, że podłogi tej firmy są fantastycznie odporne na wilgoć, dzięki czemu, nawet jeśli w mieszkaniu rozleje się woda, z naturalnym i zalaminowanym drewnem nic się nie stanie. Marka Weninger ma różne propozycje paneli podłogowych.

panele podłogoweRóżnią się one przede wszystkim grubością, ale także wzorem – wygląd produktu można dobrać na przykład względem znajdujących się w pomieszczeniu mebli czy dekoracji. Ogromnie ważną cechą paneli podłogowych jest klasa ścieralności. Im jest ona wyższa, tym lepiej. Przykładowo podłogi o klasie ścieralności AC6 znakomicie nadają się do pomieszczeń komercyjnych o niezwykle intensywnym natężeniu ruchu, ponieważ są w stanie wytrzymać częste chodzenie po nich w butach. Firma Weninger robi doskonałe panele podłogowe o wysokiej wytrzymałości na ścieranie czy zarysowywanie. W przypadku tej pierwszej cechy warto zwrócić uwagę na klasę ścieralności produktu, bowiem im jest ona wyższa, tym lepiej. Należy zaznaczyć też, że podłogi marki Weninger różnią się od siebie wzorem.

Wybierając odpowiedni, powinno się brać pod uwagę na przykład styl aranżacyjny, kolorystykę dodatków i inne cechy. Marka Weninger tworzy między innymi bardzo wiele modeli paneli podłogowych, które znakomicie nadadzą się do szkół czy innych placówek publicznych.

Zalety zlewozmywaków dwukomorowych<< >>Meble łazienkowe w stylu skandynawskim

O Autorze : Anna Jabłońska